Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

ПРОФНАСТИЛ У АГРЕСИВНИХ СЕРЕДОВИЩАХ
Шановні аграрії!

Корпорація "Покрівля та Фасад" на ринку з 2008 року. За цей час нашим фахівцям безліч разів аграрії ставили питання щодо можливості експлуатації профнастилу в умовах агресивних середовищ (наприклад, стіни і стелі всередині птахоферми, свиноферми, забійного цеху і т.д.).


Не є таємницею, що в процесі своєї життєдіяльності худоба та птиця виробляють хімічні речовини (наприклад аміак та інші), які можна віднести до агресивних по відношенню до звичайних лакофарбових покриттів.


Однак, хочеться щоб ферма і всередині виглядала «як ляля», не гірше, ніж у голландців та німців. Для того, щоб отримати бажаний результат, варто застосовувати профнастил зі спеціальним покриттям.


Фото птахоферми в Україні з обробкою профнастилом з покриттям PVDF
Рекомендовані кольорові полімерні покриття на профнастилі для агресивного середовища

Характеристики PE (поліестер) PVDF (ПВДФ) Pural (Пурал)
Описання Покриття на основі поліефіру, застосовуеться для будь-яких кліматичних поясів. Має середню стійкістю до механічних і атмосферних впливів, високу стійкість кольору і пластичністю. Використання поліестеру для покриття оцинкованого листа являестся розумним і економічно вигідним за умови дуже обережного монтажу. Володіє дуже хорошими антикорозійними властивостями і відмінною атмосферостійкістю, практично не вицвітає. Покриття відрізняється тим, що в його складі міститься високоякісний пігмент, який надає поверхні красивий блиск і стійкий колір, а так само твердість, визначає високі брудовідштовхуючі властивості і пластичність Покриття на основі поліуретану, яке найкраще підходить для експлуатації в агресивному середовищі. Поверхня пурала з легкою текстурою має хорошу стійкість до механічного зносу, а також до УФ-випромінювання. Для пурала так само типова стійкість до дії хімікатів.
Товщина полімерного покриття, мкм 15 - 25 25 - 35 30 - 50
Поверхня Гладка Гладка Зерниста
Стійкість до механічного зносу Середня Висока Висока
Стійкість до УФ-випромінювання Середня RUV2 Висока RUV4 Висока RUV4
Стійкість до корозії Середня RC3 Висока RC4 Дуже Висока RC5
Стійкість до кислот та лугiв Середня Висока Висока
Стійкість до хімрозчинів Низька Висока Висока
Сфери застосування Внутрішнє, зовнішнє застосування. Покрівлі, фасади. Місцевість з сухим помірним кліматом. Фасади і покрівля. Індустріальні райони. Внутрішнє застосування для пташників, крільчатника, ферм. Покрівлі, стелi. Райони поблизу моря. Внутрішнє застосування для пташників, крільчатника, ферм. Рекомендовано для застосування у забійних цехах.
Мінімальний термін експлуатації 10 років 15 років 15 років


Саморізи для кріплення профнастилу в умовах агресивного середовища повинні бути пофарбовані спеціальною фарбою методом порошкового фарбування. Ми це робимо у власному цеху порошкового фарбування. Детальніше тут.


Нагадуємо, що до складу корпорації «Покрівля та Фасад» входить будівельна компанія, основним напрямком якої є саме АГРОБУД!Детальніше.

  • недорого,

  • швидко,

  • якісно,

  • з гарантією.