Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ АГРАРІЇВ

     Щорічно більше 1500 агрогосподарств стають покупцями товарів та послуг ТОВ «Покрівля та Фасад», тому, що не звикли вибирати між ціною, якістю і сервісом. Адже хочеться краще до себе ставлення, кращу якість (адже будуєш для себе), мінімальну ціну. На даний момент ТОВ «Покрівля та Фасад» гарантує Вам все перераховане.
     Щоб у цьому переконатися - зателефонуйте до найближчого до Вас регіональне представництво «Покрівля та Фасад» детальніше


ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АГРАРІЇВ

                                 

  1. Будівництво ангарів універсальних, зерносховищ, критих токів


АНГАР П 30х12х6 (50х18х9) детальніше
АНГАР СП 60х24 детальніше
АНГАР "СК" НА ОСНОВІ СИЛОСНОЇ ЯМИ детальніше
  1. Реконструкція об'єктів аграрного призначення

     ТОВ "Покрівля та Фасад" щорічно виробляє реконструкцію до 25 об'єктів по всій території України:

  • швидго

  • не дорого

  • якісно


     Заявки на виїзд технічного спеціаліста ТОВ "Покрівля та Фасад" для визначення формату реконструкції та розрахунку можливих варіантів приймаються Регіональними представництвами Компанії "Покрівля та Фасад" в будні дні з 9.00 до 18.00.
ПРИКЛАДИ РЕКОНСТРУКЦІЇ


До реконструкції Після реконструкції
реконструкция ТАБ реконструкция ТАБ
реконструкция ангаров реконструкция ангаров


  1. Кровельні роботи

     ТОВ "Покрівля та Фасад" приймає заявки на виконання покрівельних робіт із застосуванням профнастилу на об'єктах промислового і аграрного призначення.

     Заявки на виїзд технічного спеціаліста ТОВ "Покрівля та Фасад" для визначення формату реконструкції та розрахунку можливих варіантів приймаються Регіональними представництвами Компанії "Покрівля та Фасад"в будні дні з 9.00 до 18.00.


кровельные работы  кровельные работы 

  1. Комплектація будівельними матеріалами:


Просимо Вас ознайомитися з переліком ПОСЛУГ , які відтепер доступні Вам:БЕЗКОШТОВНО Компанія «Покрівля та Фасад» організовує виїзд свого технічного фахівця для вимірів та обговорення можливих варіантів співпраці при монтажі або реконструкції.
БЕЗКОШТОВНО і ШВИДКО працівники «Покрівля та Фасад» за Вашими кресленнями (надісланих факсом або на електронну пошту) складуть кошторис, точно розрахують необхідну кількість профнастилу, добірних елементів (ковзанів, вітрових планок та ін) і метизів для монтажу.
Виконаємо проект ангара або критого струму - при будівництві силами компанії «Покрівля та Фасад» за мінімальну ціну, що дозволить:

- Вам особисто контролювати будівництв,
- Оформити документи по узаконенню будівництва надалі
БЕЗКОШТОВНО фахівці компанії надають (у разі необхідності) консультативну допомогу при узаконении зведеного ангара або критого тока.
Як компанія, яка сповідує принципи повної прозорості взаємин - Ми завжди запропонуємо Вам укласти договір купівлі - продажу, який дозволить і покупця і продавця відчувати себе юридично захищеними під час і після угоди.
Використання спеціалізованих комп'ютерних програм для ведення сировинних запасів дозволяє працівникам компанії «Покрівля та Фасад» швидко називати для вас мінімальну ціну на всі групи товарів.
У ході виробничого процесу кожен товар проходить 3 ступені перевірки якості та відповідності стандартам. До кожної партії товару додається «Сертифікат якості», підписаний головою ОТК нашого заводу.
Якщо Ви дотримуєтеся принципу «довіряй, але перевіряй!» - Тоді для Вас компанія «Покрівля та Фасад» вперше в Україні запровадила сервісну послугу «Особистий контроль». Ми запрошуємо Вас на наше виробництво, щоб Ви особисто переконалися, що Ваше замовлення виробляють саме з тієї сировини (якість, виробник), яке було озвучено в ході переговорів. Ви особисто можете бути присутнім на всіх етапах виробництва: від розпакування сировини до завантаження готової продукції.
БЕЗКОШТОВНО завод «Покрівля та Фасад» упаковує кожну партію вироблених виробів у спеціальну захисну плівку і / або картон, які дозволяють уникнути втрат при транспортуванні або розвантаженні.
БЕЗКОШТОВНО надаються пристосування для вивантаження краном товару на місці монтажу (поворотні спеціальні текстильні стропи). Це забезпечить Вам комфортну розвантаження без клопоту.
БЕЗКОШТОВНО обладнаємо Ваш вантажівка спеціальними дерев'яними брусами для зручності подальшого розвантаження краном у разі, якщо ж Ви хочете забрати товар своїм транспортом.
БЕЗКОШТОВНО компанія «Покрівля та Фасад» забезпечить Вас докладної інструкцією з монтажу, якщо Ви збираєтеся самостійно монтувати товар.
Можливість застосування будконструкцій б / у .

Якщо у Вас є будівельні конструкції або матеріали б / у - технічні фахівці «Покрівля та Фасад» запропонують Вам варіант будівництва з максимальним залученням Ваших б / у конструкцій або матеріалів для максимальної економії Ваших коштів - адже у хорошого господаря повинна працювати кожна копійка!
ТОВ «Покрівля та Фасад» має власним спеціалізованим автопарком, що дозволяє виробляти доставку Вам в найкоротші терміни, без втрати якості товару, точно до місця монтажу і за мінімальними тарифами.
Ви можете замовити в ТОВ «Покрівля та Фасад» практично весь перелік товару, який знадобиться для будівництва ангара або критого струму і забрати всі одночасно - реальна економія на транспортних витратах, Вашого часу та нервів.
Дякуємо за відвідування нашого сайту!