Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

Будівництво ангарівБудівництво ангарів спочатку вироблялося для того, щоб створити приміщення для зберігання літаків, вертольотів і інших літальних апаратів. Сьогодні дані конструкції використовуються більш широко. Сфера застосування ангарів:


  • автосалони;
  • спортивні комплекси;
  • виробничі приміщення;
  • торгово-розважальні комплекси;
  • гаражі;
  • складскі приміщення.

Будівництво ангарів під супермаркети і торгово-розважальні центри стало особливо популярним. При зведенні даних будівель проводиться якісна внутрішня обробка, утеплення, прокладаються інженерні системи, проводиться скління і зовнішня обробка. Будівництво ангарів для спортивних комплексів великих площ є досить новим напрямком . Проте саме цей тип конструкції є найбільш складним , оскільки вимагають обліку максимальної безпеки і комфорту для людей , необхідності в прокладанні комунікацій і складних інженерних систем . Все частіше фірмові автосалони будуються у вигляді ангарів . Такі будівлі характеризуються витонченим дизайном , дорогий зовнішньою і внутрішньою обробкою , склінням великих площ будівлі. Іноді дані швидкобудуюємі будівлі використовуються для виробничих цілей (виготовлення різних товарів). Вони зазвичай займають значну площу , всередині можуть розділятися на кілька приміщень . Найчастіше вони оснащені спеціалізованими пристроями та верстатами , підйомними механізмами .

Будівництво ангарів за технологією швидкомонтованих будівель

Будівництво ангарів будь-якого типу, рівня складності і будь-якої площі відбувається з використанням технології БМЗ або швидкомонтованих будівель. Даний метод має значні переваги перед традиційними капітальними будівлями:

  • довговічність;
  • стислі терміни зведення;
  • універсальністьь;
  • экономія матеріальних засобів.

Будівництво ангарів не потребує використання складного обладнання та спецтехніки , великій кількості робочої сили для здійснення монтажу. Для таких конструкцій використовується полегшений фундамент. Мінімальні терміни виконання досягаються за рахунок легкого монтажу елементів зовнішньої обробки і несучих конструкцій , устрою малозаглибленого фундаменту. В якості несучої конструкції використовується металевий каркас. З його допомогою можна втілювати в життя інженерні рішення будь-якого рівня складності для різноманітних сфер застосування
Відгуки:

Каркасний ангар
Автор: Дмитро
Дата відгуку: 14 грудня
Міцна конструкція.
Замовляли будівництво каркасного ангара під склад. Нам обіцяли виконати всі за 54 дні, але через дощі роботи трохи затягнулися. В цілому роботою компанії задоволені. Відразу було видно, що співпрацюємо з професіоналами. Ангар був побудований в повній відповідності з нашими кресленнями. Плануємо і далі співпрацювати.
Оцінка: 4.5