Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

Швидкомонтовані ангариШвидкомонтовані ангари мають вигляд каркаса з металоконструкцій . Теплі варіанти даних споруд з усіх боків обкладаються профільованими сталевими оцинкованими листами (товщина листа - 0.5-0.55 мм) , які закріплюються на прогонах за допомогою самонарізні гвинти , холодні варіанти - сендвіч - панелями. Швидкомонтовані ангари будуються за кілька тижнів. В якості основи стандартно використовується фундамент , який, однак , не вимагає використання спеціальних будівельних матеріалів. Тому для даних конструкцій він може бути стовпчастим , пальовим або стрічковим . Все залежить від кліматичних умов і призначення ангарів .

Ангари швидкомонтовані легко демонтуються і монтуються. Каркас таких будівель складається з прокатних сталевих профілів. Полистовая збірка служить огороджувальної конструкцією. Спочатку встановлюється внутрішня захисна конструкція, утеплювач, а потім зовнішня захисна конструкція. Це пояснюється тим, що металоконструкції, використовувані при будівництво ангарів, виготовляються з високоміцних матеріалів з ​​підвищеною стійкістю. Швидкомонтовані будівлі також будуються з стінових покриттів, наприклад, сендвіч панелей (багатошарові плити). Матеріали для виготовлення сендвіч панелей можуть бути різноманітними: як утеплювач - пінополістирол, пінополіуретан, мінеральна вата; зовнішньої обшивки - оцинковані листи.


Ангари швидкомонтовані: переваги


Будувати ці споруди вигідно з наступних причин:

  • це економічно вигідно, оскільки збірка проводиться в короткі терміни в будь-який час року;
  • порівняно невеликі витрати на влаштування фундаменту;
  • величезний вибір кольорів покрівельних і стінових панелей;
  • пожежобезпечність.

На відміну від капітальних будівель швидкомонтовані ангари не вимагають значних витрат на демонтаж та монтаж обладнання , будівництво, проектування , перепрофілювання , експлуатацію. Крім того , такі конструкції користуються великим попитом в будівництві ( битовки ) і торгівлі ( павільйони , кіоски , торгові майданчики ) . Також вони застосовуються для зведення міні-цехів , їдалень, медичних пунктів , душових і т.д. Ці універсальні споруди можуть комплектуватися системами водопостачання, кондиціонування , теплопостачання , каналізації та іншим додатковим обладнанням.

Також, ми пропонуємо найкращий профнастил в Києві тут. Ви залишитеся задоволені нашим матеріалом.Відгуки:

Надійні ангари
Автор: Олександр
Дата відгуку: 23 листопада
Швидке виконання робіт.
Наше підприємство зайнято в сільському господарстві. У зв'язку з розширенням ми прийняли рішення побудувати власний ангар для техніки. По грошах вийшло порівняно недорого. На якість конструкції нарікань немає. Від себе хочемо подякувати компанії «Покрівля та Фасад» за те, що будівництво було виконано точно в строк.
Оцінка: 4.5