Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

АнгариАнгари – це промислові приміщення шатрового або арочного типу. Зводяться такі будівлі досить швидко. Їх основним призначенням є використання як місця для стоянки великогабаритної техніки , здійснення технічного обслуговування і ремонту різних механізмів і машин , зберігання промислової і сільськогосподарської продукції. В даний час ангари застосовуються досить широко . Сучасні технології та якісні матеріали дозволяють значно розширити область застосування даних конструкцій. Їх можуть використовувати в якості офісних будівель , складських приміщень , торгових центрів , автосервісів , спортивних споруд , сховищ , виробничих цехів , виставкових комплексів .

Ангари та їх типи

Ангари класифікуються на слідуючі основні типи:


  • прямостінкові;
  • шатрові;
  • полігонального типу;
  • арочні.

Всі типи відрізняються технічними та технологічними характеристиками, а також технологією і способом монтажу та будівництва, комплектацією, областю застосування. Крім того, ангари можуть бути холодними і утепленими залежно від кліматичних умов. При будівництві даних споруд застосовують тентову тканина (при зведенні тентових ангарів), сендвіч панелі, профнастил Київ,металопрофіль, різні утеплювачі. Наприклад, в районах, де можливі значні перепади температур, доцільно використовувати спеціальні технології утеплення спільно з сендвіч панелями.

Ангари: призначення


Дані споруди можуть використовуватися як:

  • виробничі бази - такі ангари набули поширення в багатьох галузях економіки, що можна пояснити досягненням оптимального співвідношення між якістю і зручністю будівництва об'єктів. Терміни зведення таких будівель при цьому найбільш оптимальні. Виробничі бази у вигляді ангарів використовуються як самостійні будівлі і як прибудови до вже існуючих промисловим комплексам.
  • споруди для сільського господарства - овочесховища, корівники, стайні, зерносховища, свинарники. При будівництві даних споруд обов'язково враховують необхідність установки системи провітрювання, освітленості, а в деяких випадках - механізмів, які будуть вивантажувати і завантажувати корм, зерно і т.д.
  • гараж для великогабаритної техніки: легкові та вантажні авто, літаки, вертольоти і т.д. Такі будови можуть бути як стандартних розмірів, так і зводитися за індивідуальними замовленнями.
  • складскі бази для зберігання різних матеріальних цінностей.

Відгуки:

Найкращі ангари
Автор: Миколай
Дата відгуку: 9 листопада
Надійна конструкція.
Замовляв у компанії «Покрівля та Фасад» кілька ангарів в якості зимової загороди для худоби. Звели їх швидко і на совість. Порадувала хороша теплоізоляція і міцність конструкцій. Усередині них було досить тепло і, що було не менш важливо, не випадав конденсат. Вони відмінно витримали минулу зиму, хоча вона була досить суворою.
Оцінка: 5