Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

Профнастил ДніпроЯкщо вам потрібен якісний недорогий профнастил Дніпро дозволить зробити найбільш вигідну покупку. Профлист являє собою металевий стіновий або покрівельний матеріал для внутрішніх або зовнішніх будівельних робіт. Профнастил виготовляється шляхом холодної прокатки такого ж виду стали , який використовується для виробництва металочерепиці. Зокрема береться лист сталі товщиною 0,5-0,7 мм , заздалегідь покритий цинком або сплавом цинку з алюмінієм , грунтується, пасивується і покривається шаром полімеру. Таке покриття відрізняється гнучкістю , стійкістю до деформації , полімер забезпечує стійкість кольору і захищає сталь від корозії.


Профнастил (Дніпро) може бути оцинкованим або покритим кольоровим полімером з обох сторін. Традиційно зовнішнє покриття листа більш міцне і надійне. Для обробки листів використовується різне за своїми властивостями, товщині і вартості захисне покриття. Оптимальним варіантом такого покриття вважається сьогодні поліестер. Усі без винятку покриття представлені сьогодні в широкій колірній гамі. Залежно від того, який вам потрібен профнастил Дніпро порадує багатим вибором різних варіантів цього будматеріалу.


Головною особливістю профнастилу є його практичність. Він зручний і простий у монтажі, невибагливий в обслуговуванні. Це найбільш економний матеріал, при цьому відрізняється високою якістю, міцністю і довговічністю. Сьогодні профлист знаходить широке застосування в будівництві як промислових будівель, так і приватних об'єктів. По своїх загальних характеристиках профнастил Дніпро має багато спільного з металочерепицею. Головна відмінність між ними - у формі. при цьомукупити профнастил більш доступний по грошах. Покрівля з профлиста легко монтується і не вимагає підвищеної догляду. Крім того, така покрівля легка, а це виключає додаткові витрати на кроквяну конструкцію. Поряд з усіма технічними плюсами профнастил Дніпро має привабливий зовнішній вигляд.


Крім покрівлі профлист використовується також для зведення огорож. За співвідношенням ціни і якості паркан з якісного, надійного профнастилу вважається, мабуть, оптимальним рішенням. Володіючи привабливим зовнішнім виглядом, такий паркан зберігає міцність, що стає можливим завдяки ребрам жорсткості. Неможливо переоцінити також роль профнастилу в будівництві ангарів від компанії "Покрівля та Фасад", а також швидкомонтованих будівель. В якості стінового будматеріалу він використовується для зведення ангарів, АЗС, складів, цехів і т. д.

Відгуки:

Хороший матеріал
Автор: Денис
Дата відгуку: 8 січня
Кошторис і точний розрахунок кол-ва матеріалу
Набували профнастил марки Н-60. Відправили свої креслення, і вже наступного дня нам прислали кошторис з точним розрахунком необхідної кількості профнастилу та кріплень. Загальна сума нас цілком влаштовувала. Оформляли замовлення онлайн. Все пройшло гладко, без заминок. Незважаючи на те що ми знаходимося в Росії, а сама компанія в Дніпрі, замовлення було доставлено швидко.
Оцінка: 5