Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

Профнастил покрівельнийПрофнастил покрівельний випускається у вигляді листів різної висоти і форми профілю , визначальною такі кінцеві властивості листа , як несуча здатність і жорсткість. Виготовлення даного будівельного матеріалу проводиться з використанням сталі високої якості , яка піддається профілізації на спеціальному обладнанні. Профнастил покрівельний може мати різну висоту. Покривається він шаром полімерного матеріалу , який і надає йому привабливі відтінки і додатковий захист. Якщо профлисти піддаються оцинкування, то нанесення додаткового покриття не потрібно. Оцинкований профнастил покрівельний володіє хорошими експлуатаційними властивостями. Вартість його при цьому порівняно невелика , що дозволяє значно заощадити при облаштуванні покрівлі. Профлисти з полімерним покриттям ( поліуретан , пластизол , поліестер ) коштують трохи вище , зате вони прослужать Вам значно довше. Такі матеріали довго зберігають привабливий зовнішній вигляд і невибагливі в обслуговуванні.


Монтаж такого будівельного матеріалу, як профнастил покрівельний, не вимагає використання спеціального обладнання. А в результаті виходить приваблива і надійна покрівля. Профлисти дозволяють забезпечити всі необхідні властивості покрівельної конструкції: сильний вітер, атмосферні опади, ультрафіолет.


Профнастил покрівельний: переваги
Профнастил покрівельний здатний витримувати значні навантаження, які впливають на дах, не наражаючись при цьому деформації. До його переваг можна віднести:

  • міцність: досягається за рахунок проведення профілювання металу, тобто створення ребер жорсткості, що перешкоджають деформацій. Така покрівля здатна витримувати великі навантаження, при необхідності Ви можете ходити по ній безбоязно;
  • довговічність: даний будівельний матеріал стійкий до впливів агресивних середовищ і корозії, не боїться опадів. Використання полімерного покриття дозволяє значно продовжити період експлуатації;
  • легкість: квадратний метр профлистів важить від п'яти до семи кілограмів залежно від товщини металу. Це набагато менше, ніж у традиційних матеріалів для покрівлі. Результатом цього є те, що дах випробовує значно менші навантаження.

Профнастил для покрівлі - це економічно вигідний і практичний матеріал. Якщо дах з профлистів має великі прольоти, тоді застосовується несучі конструкції, у яких є додаткові підсилення.

Профнастил Київ - це один з кращих будівельних матеріалів в Україні