Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

Покрівельний профнастилПокрівельний профнастил відрізняється високою несучою здатністю , що дуже важливо , так як під час експлуатації дах піддається значним навантаженням у вигляді граду , дощу , снігу та інших несприятливих погодних умов. Даний будівельний матеріал використовується також в якості незнімної опалубки , огорож і перекриттів . Покрівельний профнастил стіновий займає лідируюче місце на ринку оздоблювальних будівельних матеріалів. Ціна на нього доступна широкому колу покупців. Застосовується він при зведенні конструкцій , облицювання фасадів , при формуванні покрівлі. Завдяки своїй гнучкості профлисти можуть використовуватися при влаштуванні даху будь-якої конфігурації . До основних переваг даного матеріалу можна віднести його легкість , відмінну стійкість до зовнішніх впливів , довговічність , естетичний зовнішній вигляд , зручність транспортування і тривалий термін експлуатації.


Покрівельний профнастил може застосовуватися для покриття покрівлі або обробки стін. Значна економія матеріалу досягається за рахунок невеликої висоти профілю. Ця особливість конструкції дозволяє також знизити навантаження, що діють на несучі стіни. Тимчасові або постійні внутрішні перегородки також можуть бути зроблені із застосуванням покрівельного профнастилу. Часто його використовують для заміни або дерев'яних перекриттів при проведенні реконструкції старих приміщень або для створення опалубки при будівництві будівель без застосування несучих перегородок. Ознайомтеся з цінами на профнастил компанії " Покрівля та Фасад". Ми раді допомогти Вам!


Профнастил покрівельний: класифікація


Покрівельний профнастил класифікується залежно від його функціонального призначення на:

  • декоративний для парканів;
  • несучий;
  • стіновий.

За типом профілю і висоті профнастил покрівельний ділиться на : симетричний і асиметричний . За формою : закруглений , трапецієподібний і сінусообразную , а по наявності покриття : без покриття (тобто оцинкований) і з полімерним покриттям. Покрівельний профнастил застосовується досить широко при зведенні споруд та будівель комерційного і промислового призначення , в індивідуальному і цивільному будівництві. Профлисти також використовуються при виготовленні підвісних стель , стінових панелей , для обробки внутрішніх перегородок і арок , при будівництві парканів та інших огороджувальних конструкцій , для здійснення горизонтальної та вертикальної обшивки. Будівництво швидкомонтованих будинків не обходиться без застосування профлистів . На даний момент профнастил покрівельний є одним з найбільш затребуваних облицювальних будівельних матеріалів.Відгуки:

Надійна продукція
Автор: Віктор
Дата відгуку: 23 грудня
Швидке оформлення замовлення
Цієї весни вирішив перекрити дах. Від друзів чув багато позитивних відгуків про покрівельний профнастилі. Звернувся до фахівців даної компанії. Мені все докладно пояснили, порадили профнастил марки НС-35. Доставили все швидко (і навіть проконсультували з питань монтажу). Якістю матеріалу задоволений. Зараз насолоджуюся новою покрівлею.
Оцінка: 4.5