Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

Профнастил оцинкованийПрофнастил оцинкованийй – це один з видів будівельних матеріалів. Він являє собою профільовані листи, які виготовляються їх оцинкованої сталі з нанесенням полімерного покриття або без нього. Такі речовини, як пластизол, пурал і поліестер можуть використовуватися в якості захисного покриття. Профнастил оцинкований застосовується при будівництві будівель і для реконструкції. До основних перевагою даного матеріалу відносяться:

  • довговічність;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • економічність;
  • простота використання.

Практично всі виробники пропонують послуги з виготовлення профлистів за розмірами замовників. Це дозволяє зменшити втрати при використанні даного матеріалу. Профнастил оцинкований виробляється на спеціальному прокатному обладнанні. Поділу різної форми видавлюються безпосередньо на аркуші, в результаті чого він приймає хвилеподібний вигляд. Дана технологія дозволяє додати аркушу необхідну жорсткість. Форм профілювання існує декілька: трапецієвидна, заокруглена і сінусообразну.


Профнастил оцинкований є унікальним матеріалом , за допомогою якого можна легко модернізувати покрівлю. Дах при цьому стає красивою і міцною. Вона надійно захистить житло від атмосферних опадів. Якщо робити монтаж профнастилу коректно , тоді місця стиків листів не покриються іржею. Даний матеріал можна також використовувати при зведенні парканів і в якості опалубки. Крім того , він має невелику масу і високу міцність , тому його зручніше використовувати для покрівлі. Гофрований профіль листів дозволяє безперешкодно стікати воді з даху.


Як вибрати профнастил оцинкований

Профнастил оцинкований рекомендується вибирати, спираючись на наступні поради:

  • найкраще, якщо малюнок профлиста буде мати якомога менше хвиль. Незважаючи на те, що виглядає такий виріб досить привабливо і неабияк, проте гофри можуть перешкодити Вам забратися на дах, а взимку між хвилями скупчується лід;
  • якщо вибирати між фарбованим та оцинкованим профлистом, то краще всього віддати перевагу першого виду. Оцинкований профнастил сильно блищить на сонці і швидко нагрівається.

Оцинкований профнастил має такі характеристики:

  • легкість одиночного листа;
  • простота проведення механічної обробки: нарізка, свердління і т.д.;
  • стійкість до появи корозії і дії високих температур;
  • зручність зберігання і транспортування.Відгуки:

Висока якість продукции
Автор: Ілля
Дата Відгуку: 27 грудня
Задоволений модернізацією покрівлі
Нещодавно купував листи оцинкованого профнастилу для модернізації покрівлі. Новий дах вийшов гарним, набагато краще старого з шиферу. Під час дощу вода вільно стікає по ній. Особливо хотілося б відмітити високу міцність оцинкованого профнастилу. Та й обійшовся він мені порівняно недорого.
Оцінка: 4.5