Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

Виробництво профнастилуВиробництво профнастилу представляє собою формовку листа оцинкованої сталі. Даний матеріал широко застосовується в будівництві тимчасових дачних будиночків , побутівок , складських приміщень , для облицювання й обшивки стін , зведення парканів та огорож. Профлист - це досить легкий матеріал , який не схильний до впливу навколишнього середовища , стійкий до корозії , має тривалий період експлуатації і здатний витримувати значні навантаження . Різноманітність кольорів і профілів дозволяє використовувати даний будівельний матеріал у будь-яких дизайнерських рішеннях . Виробництво профнастилу включає в себе використання сталі зі спеціальним покриттям , яке надає йому відмінних декоративних якостей.


Монтаж профлистів здійснюється наступним чином: листи кріпляться за допомогою саморізів до грат внахлест. Це дозволяє уникнути попадання вологи під поверхню даного покрівельного матеріалу. Простота і легкість установки, а також унікальні технічні характеристики зробили виробництво профнастилу затребуваним на ринку будівельних матеріалів. В даний момент він є незамінним в різних будівельних областях.


Даний покрівельний матеріал використовується при покритті об'єктів, що мають велику площу , при проведенні реконструкції покрівлі , зведенні швидкомонтованих будівель , підставою для яких служить металевий каркас. Технологія монтажу профлистів настільки проста , що більша частина складів , ангарів і виробничих приміщень будуються з використанням даних матеріалів . Тому виробництво профнастилу стало настільки популярним останнім часом . Профнастил використовується не тільки для перекриття даху , а й для внутрішнього облицювання , внутрішньої обробки стін.


Як проходить виробництво профнастилу

Виробництво профнастилу засноване на використанні методу холодної прокатки листів металу . На спеціальних верстатах рулон оцинкованої сталі , покритої полімером , перетворюється на гофрований профнастил. Даний будівельний матеріал можна отримувати різних форм. Спеціальне агрегатний обладнання формує геометрію листа. Випускається асиметричний і симетричний настил з будь-якою висотою хвилі. Для виготовлення різних видів профлистів використовуються ножиці для різання і різні прокатні стани . Склад обладнання при цьому не змінюється : прокатний стан , приймальний пристрій , розмотувач , ножиці , система автоматичного управління .

Ознайомтесь з якістю профнастилу в Києві у нас на сайті.

Відгуки:

Продаж продукції
Автор: Андрій
Дата відгуку: 15 грудня
Відмінний матеріал для облицювання.
Давно хотів модернізувати балкон у своїй квартирі. Довго не міг визначитися з матеріалом для облицювання. Проблема вирішилася, коли сусід покрив балкон профнастилом. Виглядало дуже привабливо. Вирішив і собі зробити такий же. За порадою сусіда замовляв його у компанії «Покрівля та Фасад». Всім задоволений, не можу надивитися на оновлений балкон!
Оцінка: 4