Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

Профнастил стіновийОстаннім часом особливої ​​популярності для облицювання й монтажу стін придбав профнастил стіновий. Всі стіни поділяють на внутрішні (служать для поділу будівлі всередині ) і зовнішні ( розташовуються по периметру будівлі). Цей матеріал широко використовується як для облицювання існуючого фасаду , так і для зведення нових стін . При монтажі несучої стіни застосовується профлист , де висота гофри досягає 35 мм і вище з додатковими гібамі , які значно посилюють жорсткість матеріалу . Даний вид профнастилу знаходить своє застосування в якості облицювального матеріалу для дерев'яних , бетонних і цегляних стін в системі вентильованого фасаду. Найбільш популярний профнастил ціна стіновий при зведенні стін БМЗ з дерев'яним або металевим каркасом.


В даний час цей універсальний матеріал став особливо популярний при монтажі зборів . Тут найкраще підходить профлист з висотою гофри до 20 мм. Окремо виділяється профлист з полімерним покриттям , який використовують при будівництві парканів біля приватних будинків. Оцинкований профнастил стіновий застосовується при зведенні промислових і складських приміщень. Очевидна перевага профнастилу Дніпропетровськ в тому , що він більш міцний в порівнянні з дерев'яним парканом , зате вартість їх однакова.


Профнастил стіновий: переваги


  • Універсальність

  • Профлист однаково успішно використовується для будівництва як промислових об'єктів, так і приватних будинків, для облицювання фасаду як нової будівлі, так і старого, для зведення парканів, будівництва настилів, перекриттів і внутрішніх стін.

  • Економічна вигода

  • За ціною ця продукція набагато вигідніше іншого будівельного матеріалу. При цьому його використання позбавляє від додаткових витрат.

  • Висока антикорозійність

  • Практично не піддається впливу агресивного середовища оцинкований профлист. Середній термін його служби близько 40 років, середній термін служби оцинкованого профнастилу з полімерним покриттям - 60 років.

  • Простота і зручність при монтажі

  • Профнастил стіновий досить легко і просто монтується. Ні монтаж парканів, ні зведення несучих стін, ні облицювання фасаду не вимагають серйозної додаткової підготовки та застосування складного обладнання. У порівнянні з іншими будматеріалами він значно економить час, необхідний для монтажу.

  • Естетична привабливість

  • Стіновий профлист виглядає досить сучасно, більш стильно і привабливо виглядає тільки матеріали з полімерним покриттям. Продукція представлена ​​в широкій колірній гамі, що дозволить реалізувати будь-яку дизайнерську ідею, надаючи таким чином будівлі індивідуальність і особливий стиль.


Дана продукція розрізняється по виду гофри. Як правило, висота профілю знаходиться в межах 10-75 мм. Облицювальні роботи здійснюються із застосуванням стінового профнастилу, де максимальна висота гофри - 20 мм, для монтажу будівлі або іншої конструкції під навантаженням незамінний профлист - висота гофри максимум 75 мм.
Відгуки:

Швидка доставка продукції
Автор: Михайло
Дата відгуку: 3 січня
Надали допомогу фахівці
Робив замовлення на стіновий профнастил в обсязі 500 кв. метрів. Фахівці компанії допомогли визначитися з маркою матеріалу, швидко підрахували у скільки нам все обійдеться. За швидку доставку окреме спасибі. Вже через два дні після оформлення заявки профнастил лежав у мене у дворі. Якість його мене дуже порадувало. Восени планую перекрити ним ще й дах.
Оцінка: 5