Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

Вартість профнастилуВартість профнастилу багато в чому залежить від наступних факторів:

  • форма профілю;
  • наявність захисного покриття;
  • товщина металу.

Профлисти можна поділити на покрівельні , стінові та несучі. Дана класифікація заснована на розподілі за формою профілю. Чим більше висота профілю , тим більші розміри має ребро жорсткості і тим міцніше лист. Отже, такі вироби можуть витримати великі навантаження. Найменшу жорсткість і висоту профілю має стіновий профлист . Вартість профнастилу даного виду порівняно невелика , так як він не розрахований на великі навантаження. Витримати товстий шар снігу під силу покрівельного профнастилу. Самим міцним є несучий профлист , який використовується як горизонтальне несучі перекриття в архітектурних елементах будівель. Це профнастил ціна на який виправдано висока .


При зведенні парканів застосовуються покрівельні та стінові профілі. При цьому перший вид - переважно, оскільки він розрахований на великі вітрові навантаження. Будь-який з видів даного профільованого оздоблювального матеріалу виготовляється з рулонів прокату стандартних розмірів. Тому вартість профнастилу тим більше, чим більше висота профілю, так як в цьому випадку ширина готових листів виявляється менше, а кількість аркушів на метр квадратний поверхні - більше. Профнастил ціна на який найвигідніша, - це стіновий.


Ціни на профнастил залежать також від товщини матеріалу. Зв'язок між вартістю виробу і його товщиною обернено пропорційна . Що стосується наявності захисного покриття , то тут діють наступні залежності . Профнастил ціни на який найнижчі - оцинкований . Найчастіше його набувають для створення огорож промислових і будівельних об'єктів. Одним з недоліків даного будівельного матеріалу є його низька стійкість до корозії. Тому більшість воліє полімеризований профнастил ціни на який хоча і вище , але якість таких конструкцій виправдовує їх.


Купити профнастил


Купити профнастил в наш час - це не проблема. Велика кількість компаній пропонують даний будівельний матеріал в різних модифікаціях в широкому ціновому діапазоні. Якщо Ви хочете заощадити свій час, тоді найпростіше замовити профлисти через інтернет-магазин. Ввівши в пошуковий рядок браузера запит: купити профнастил, Ви отримаєте цілий список тих фірм, які спеціалізуються на продажу будівельних матеріалів. Інтернет-магазини здійснюють також доставку товарів, що дуже зручно.

Відгуки:

Недорога продукція
Автор: Віктор
Дата відгуку: 19 грудня
Повністю задоволений спектром послуг.
Потрібен був профнастил для зведення міцного паркану. Замовляв його на даному сайті. Приємно порадувала вартість профнастилу. Я витратив багато часу на пошуки матеріалу з оптимальним співвідношенням ціни і якості. І тільки у компанії «Покрівля та Фасад» знайшов те, що потрібно. Якість випускається нею профнастилу заслуговує поваги.
Оцінка: 5