Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

Профнастил ЗапоріжжяПрофільований лист - на сьогоднішній день це один з найбільш популярних, сучасних і економічних видів будівельних матеріалів. Його широко використовують у будівництві для зведення несучих та огороджуючих конструкцій, для будівництва стін, перекриттів і покрівлі будівель.


Обираючи профнастил Запоріжжя слід взяти до уваги в першу чергу. Тут, як і в багатьох великих містах, вам обов'язково запропонують широкий вибір високоякісної продукції, при цьому її вартість профнастилу приємно вас здивує. В даний час на вітчизняному ринку він представлений великою кількістю варіацій, для кожної з яких характерна своя товщина, забарвлення, форма.


Антикорозійні та міцності властивості профлиста роблять його незамінним матеріалом при зведенні огорож, при будівництві і обробці приміщень різного призначення, покрівлі. Важлива риса, якою володіє сучасний профлист, це простота і легкість в монтажі. Залежно від призначення розрізняють покрівельний та стіновий профнастил. Так, стіновий профлист використовується для обшивки стін швидкомонтованих ангарів або будівель, для обробки покрівлі - відповідно, застосовується покрівельний.


Що являє собою профільований лист? Це холодногнутий сталевий лист з гофрами певної висоти. Як правило, гофра виконана в трапецієподібної формі.


Профнастил Запоріжжя: сфера застосування

Профнастил класифікується залежно від сфери його застосування. Так , стіновий профлист застосовується для зведення перегородок , парканів , стін. Висота його впливає на рівень його жорсткості. Чим вище профлист , тим жорсткіше матеріал. Він іде з лакофарбовим покриттям і без нього. За останні кілька років особливу популярність отримав профнастил Запоріжжі при будівництві БМЗ . У ході будівництва металевий каркас обшивається з обох сторін листами стали , між якими розташовується утеплює матеріал . Профільований лист може використовуватися як несучий матеріал , в такому випадку він доповнюється гофрами жорсткості.


Покрівельний профлист обов'язково має полімерне або лакофарбове покриття, яке значно продовжує його експлуатаційний термін і підсилює антикорозійні якості. Останнім часом такий матеріал по праву вважається головним конкурентом металочерепиці та просто оцинкованої сталі. По відношенню до цих будівельним матеріалам профнастил має поліпшені показники якості, естетичної привабливості і довговічності.


Відгуки:

Відмінний будівельний матеріал
Автор: Владимир
Дата відгуку: 21 листопада
Хороший сервіс
Висловлюємо подяку всьому колективу компанії «Покрівля та фасад». Ми сподіваємося на подальшу продуктивну співпрацю. Хотілося б відзначити професіоналізм працівників компанії і хороший сервіс. Оцінюємо роботу фахівців на 5 і бажаємо подальшого розвитку.
Оцінка: 5