Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

ПрофнастилПрофнастил або профлист являє собою покриття у вигляді профільованих листів з оцинкованої сталі або сталі з нанесенням полімерного покриття. Виробництво даного матеріалу здійснюється холодним прокатом з подальшим профілюванням . Профнастил має відмінну жорсткість , завдяки чому він користується величезним попитом на будівельному ринку. Останнім часом даний будівельний матеріал стає все більш затребуваним. Велика кількість компаній використовують його , тому що він найбільш зручний в експлуатації для настилу стін і даху. Профнастил застосовують при зведенні будівель різного рівня складності і призначення. З його допомогою можна побудувати будь-яке спорудження за оптимально короткі терміни.


Крім того, даний матеріал стійкий до корозії, володіючи при цьому високою міцністю і надійністю використання. Профнастил Києва може виготовлятися в різній колірній гамі в сучасному дизайні. З кожним роком виробництво профлистів вдосконалюється і модифікується , роблячи їх краще. Будівництво з використанням даного матеріалу проходить значно швидше і легше , так як профлисти мають невелику вагу , стійкі до погодних умов і довговічні. Витрати праці при цьому мінімальні . Конструкції з використанням профнастилу зазвичай утеплені , тому в приміщенні підтримується оптимальна температура. Даний матеріал відрізняється високим рівнем безпеки , так як він горюча. Будівлі з використанням профнастилу відмінно вписуються в міський пейзаж.


Профнастил широко застосовується при будівництві ангарів, огорож або зборів, складів, тимчасових споруд, перекриттів і т.д. Приміром, його вигідніше і простіше встановлювати в порівнянні з металочерепицею. Величезною популярністю користуються паркани з профнастилу. Про призначення даного будівельного матеріалу можна судити з маркування:


  • НС - профнастил універсального призначення: для перекриттів, покрівлі, зборів і т.д.;
  • Н – для несучих конструкцій, покрівельний профлист: його основною відмінністю є велика висота профілю, завдяки якій матеріал володіє підвищеною жорсткістю і стійкістю до великих навантажень. Такий профлист використовується також як опалубки в будівництві і для установки перекриттів;
  • С – стіновий: профлисти для забору, установки перегородок, облицювання фасадів. Купувати профлисти даної марки товщиною близько 0.45 мм не рекомендується, так як він не прослужить більше п'яти років.