Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

ВИРОБНИЦТВО № 1 м. ДНІПРОПЕТРОВСЬК

Виробництво ТОВ "Покрівля та Фасад" складається з наступних підрозділів:

 1. Цех прокату:
 2. Цех гнуття добірних елементів
 3. Складський комплекс
  • склад сировини
  • склад готової продукції
  • склад аксесуарів
 4. Краново-навантажувальний комплекс
 5. Ремонтні майстерні
 6. Побутові приміщення


СЕРВІС


Наявність особистого кранового комплексу (5 кранів) та 4-х площадок навантажування дозволяє відвантажувати зроблену продукцію одразу в 4-и грузових автомобиля, що природно, значно заощаджує час для клієнта.


производство профнастила производство профнастила производство профнастила


Зберігання сировини та готової продукції відбувається у закритому приміщенні. Це дозволяє гарантувати замовнику максимальний строк служби виробів.


ПЕРСОНАЛпроизводство профнастилаШтат виробництва укомплектований декількома бригадами прокатників, згинальників, стропалів, ремонтників, підсобних робітників. Весь персонал пройшов багатоетапний процес навчання з питань: контролю якості, техніки безпеки, пожежної безпеки.

ОБЛАДНАННЯпроизводство профнастилаКомплекс прокатних станів та обслуговуючого їх обладнання був замовлен за кордоном та змонтований під наглядом  іноземних спеціалістів. Унікальна якість прокатного обладнання забезпечує:
    - Високу швидкість прокату
    - Високу якість прокату ( у т.ч. дотримання геометрії трапеції і різа)
    - Мінімум браку

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ЯКОСТІВ ході виробничого процесу кожен товар проходить 3 ступені перевірки якості та відповідності стандартам. До кожної партії товару додається "Сертифікат якості", підписаний головою ВТК виробництва.

РОЗТАШУВАННЯ:Виробничі потужності ТОВ "Покрівля та Фасад" розташовані у м. Дніпропетровськ в промисловій зоні вул. Ударників 27 (район Курчатовського ринку та автовокзалу), що забезпечує хорошу доступність для проїзду грузового транспорту: