Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

ВОДОСТОЧНІ СИСТЕМИ RAINWAY зі складів ТОВ "Покрівля та Фасад"          Будь-яка криша не буде у полному обсязі виконувати свої функциії без встановлених водостійких систем. Стікаючи в усі боки вода руйнує стіни і фундамент будівлі, збирається в калюжі і розмиває доріжки.
          Спільне застосування водостійких систем RainWay 90 і RainWay 130 дозволяє комплексно вирішити задачу збору дощової і талої води.        Спеціально розроблена форма жолоба не дозволяє навіть великим потокам води з даху переливатись через край і забезпечує жорсткість конструкції. При цьому забезпечується більший, ніж в аналогічних системах,корисний обє'м жолоба, а значить і пропускна здатність водостоку.
         Додаткові ребра по всій довжині підвищують стійкість до деформації, направляють потік води і запобігають налипання листя. Конструкція воронки дозволяє як сполучати між собою два жолоби, так і вставляти нерозрізаний жолоб з отвором під злив. Розсікачі потоку на внутрішній стінці розтруба запобігають утворенню водоверті на вході в трубу , збільшуючи прохідність.
         Ущільнювачі з EPDM-каучуку герметизують з'єднання елементів системи , не перешкоджаючи лінійному розширенню жолобів.
         Муфти і відводи для труб сконструйовані так , що розтруб з подвійною стінкою прикриває стик, в якому необхідно залишати зазор 1 см для лінійного розширення труби. Завдяки цьому зібрана система має естетичний зовнішній вигляд , не втрачаючи свою функціональність.
         Завдяки застосуванню високоякісних матеріалів та використанню особливої технології Co-Ex, водосточні системи RainWay 90 і RainWay 130 стійкі до механічних і ударних навантажень, температурних коливань від -40°С до +60°С, UV-випромінювання і агресивного навколишнього середовища.
         Водостійки системи RainWay, розроблені в Україні, ефективно вирішують завдання відведення дощової і талої води з дахів особняків, гаражів та альтанок, багатоповерхових житлових і адміністративних будівель, промислових об'єктів. Набір елементів систем RainWay 90 і RainWay 130 зконструйований таким чином, що дозволяє збирати комплексну систему для даху будь-якої конфігурації і при необхідності може з'єднуватися з наземним водовідводом та зливової каналізацією.
         Дизайн та кольорове рішення водостоків прекрасно поєднуються з усіма видами покрівельних матеріалів і є правильним завершенням даху не тільки з технічної , але і з архітектурної сторони.ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ


При проектуванні та виборі розміру водостійких систем необхідно, використовувати проект будівлі, урахувати розташування водостійких труб на фасадах та ефективну поверхність даху. Спільне використання систем RainWay 90 і RainWay 130 дозволяє направляти воду з великих та малих поверхонь даху, не збільшуючи кількість труб на фасаді.

Ефективну поверхню даху розраховують по формулі: Е=(В+С/2)

Максимальна ефективна поверхня даху при інтенсивності опадів 75 мм/г.

Для ефективної роботи водостійкої системи необхідно правильно установлювати жолоба. Край жолоба не повинен виступати за лінію ската даху. Край покрівлі повинен нависати над жолобом на рівні 1/3 і 1/2 ширини жолоба.

Якщо конструкція поківлі не передбачає вітрової дошки, застосовуються відповідні подовжувачі кронштейнів жолобів.