Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

МЕТАЛЕВИЙ САЙДІНГ «БРЕВНО»Фасадні профілі являють собою панелі з тонколистової оцинкованої сталі із захисним полімерним покриттям для зовнішнього облицювання будівель. Це матеріал ідеально підходить для будівництва та реконструкції.


Сьогодні фасадні профілі - лідер серед фасадних матеріалів у приватному будівництві. Вони відмінно виконують захисну функцію - захищають будівлі від дощу, вітру та інших зовнішніх впливів і виконують естетичну функцію - прикрашають фасад будь-якого будинку. • Товщина металу: 0,40-0,45 мм

 • Габаритна ширина: 361 мм

 • Монтажна ширина: 335 мм

 • Максимальна довжина: від 0,50 до 6 мСТРУКТУРА ПОКРИТТЯ МЕТАЛОСАЙДИНГУОСНОВНІ КОЛІРНІ ВАРІАНТИ ПОКРИТТЯ МЕТАЛОСАЙДIНГУ


sample imageВишня
sample image Дуб
sample image Дуб Венге
sample image Золотий Дуб
sample imageВільха
sample imageСосна


МОНТАЖ МЕТАЛОСАЙДІНГУ З ВИКОРИСТАННЯМ ДОБІРНИХ ЕЛЕМЕНТІВ


ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ МЕТАЛОСАЙДIНГУ


ВИДИ ДОБІРНИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Вид профілю Схема профілю
Стартова/фінішна планка
довжина 2 м
Планка стикувальна Н-подібна
довжина 2 м
Планка зовнішнього кута
довжина 2 м
Планка внутрішнього кута
довжина 2 м
Відкос
довжина 2 м


Металевий сайдинг «БРЕВНО» - це сучасний матеріал для зовнішньої обробки будівель, який виготовляється з оцинкованої сталі холоднокатаного прокату з покриттям Printech та імітує будівлю будинку з дерев'яних колод.


Являє собою панелі з замком і захопленням для кріпильних елементів. З його допомогою можна створити секції будь-яких розмірів і кольорів. Для оформлення карнизів, кутів будинку, відливів існують спеціальні добірні елементи, виготовлені з тих же матеріалів, завдяки чому обробка має гармонійний і завершений вигляд.


                 

Завдяки своїм унікальним споживчим характеристикам, металевий сайдинг з кожним роком набирає обертів популярності. Як стверджують фахівці, металлосайдінг являє собою один з найкращих варіантів вентильованого фасаду будівлі.


Завдяки особливій системі монтажу фасадного сайдинга на каркасну основу, будівля «дихає», а на стінах будiвлi не утворюється конденсат.


Іншими словами, металлосайдінг - це облицювальні панелі з гарячеоцинкованої сталі холодного прокату, до 1 мм завтовшки і шириною до 550 мм, на які нанесено спеціальне полімерне покриттям з поліестеру / пурала / пластізола. При бажанні купити металевий сайдинг в першу чергу варто виходити з характеристик його полімерного покриття і колірних рішень, що мають масу варіантів.


Сфера застосування металевого сайдингу досить широка. Його застосовують , як при забудові нових об'єктів , так і при реконструкції старих. З успіхом використовують , як при зовнішній , так і внутрішній обробці приміщення. Цей матеріал користується популярністю при заміському будівництві дач , котеджів , обробці громадських будівель: магазинів , торгових центрів , кафе і промислових підприємств. Враховуючи підвищені термостійкі та вогнетривкі характеристики , металлослайдінг активно експлуатується при будівництві об'єктів з підвищеними вимогами до пожежної безпеки.


Варто відзначити, що панелі металевого сайдингу оснащуються замками-засувками, що полегшують їх установку. Краї панелі перфоровані: з наявними отворами для цвяхів і саморізів. Завдяки цій конструкції, можна збирати панелі в секції будь-яких розмірів.


До інших переваг металосайдингу можна віднести наступні моменти:

 • відносно невисока вартість,

 • швидка і легка установка,

 • тривалий термін експлуатації,

 • незважаючи на те, що панелі металосайдингу екологічно безпечні, вони здатні протистояти: різним агресивним хімічним сполукам, механічним пошкодженям, не схильні до корозії,

 • з його допомогою легко приховати практично всі вади будівництва,
 • добре витримує перепади температур від -50 до +80 "С, має низький коефіцієнт температурного розширення,
 • сайдинговий фасадний профіль не вимагає ретельного вирівнювання основи.

Варто відзначити, що металевий блок-хаус обійдеться значно дешевше, ніж натуральні колоди. При цьому він позбавлений недоліків, властивих дереву: не боїться комах шкідників, не вимагає регулярного фарбування, не схильний до гниття. Відмінний зовнішній вигляд і прекрасні експлуатаційні властивості виділяють фасад сайдинг серед інших матеріалів. До того ж, весь догляд за блок хаусом зводиться до обробки та протирання панелей за допомогою вологої губки і миючого засобу не частіше одного разу на рік.


ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ МЕТАЛОСАЙДIНГУ