Як_сне створення сайту в Києв_. хостинг в_д Bitte

СЕРВІСПросимо Вас ознайомитись з переліком СЕРВІСНИХ ПОСЛУГ, які відтепер доступні Вам:

БЕЗКОШТОВНО та ШВИДКО працівники «Покрівля та Фасад» за Вашим кресленням (надісланих факсом або на електрону пошту) складає кошторис, точно розраховують необхідну кількість профнастилу, добірних елементів (коньков, вітрових планок та ін.) та металовиробів для монтажу.

Використання спеціалізованих комп'ютерних програм для введення сировинних запасів дозволяє робітникам компанії «Покрівля та Фасад» швидко назвати для вас МІНІМАЛЬНУ ЦІНУ на всі групи товарів.

Високий рівень технічної підготовки персоналу «Покрівля та Фасад» дозволить Вам в телефоному режимі отримати консультацію по товарам, які вироблені нашою компанією, а також по їх монтажу.

Як компанія,що сповідує принципи повної прозорості взаємовідносин – Ми завжди запропонуємо Вам укласти договір купівлі – продажу, який дозволить і Покупцеві і Продавцеві почувати себе юридично захищеними в час та після угоди.

В ході виробничого процесу кожен товар проходить 3 ступені перевірки якості і відповідності стандарту. До кожної партії товару додається «Сертификат качества», підписаний головою ОТК нашого заводу.

Якщо Ви дотримуєтесь принципу «доверяй, но проверяй!» – тоді для Вас компанія «Покрівля та Фасад» вперше в Україні ввела сервісную послугу «Личный контроль». Ми запрошуємо Вас на наше підприємство, для того щоб Ви особисто переконались, що Ваше замовлення виготовляють саме з тієї сировини (якість, виробник), яка була оголошена у ході переговорів. Ви особисто можете буди присутніми на всіх етапах виробництва: від розпакування сировини до завантаження готової продукції.

БЕЗКОШТОВНО завод «Покрівля та Фасад» упаковують кожну партію виробленної продукції в спеціальну захищену плівку та/або картон, які дозволять уникнути втрат при транспортуванні або розвантаженні.

БЕЗКОШТОВНО надаються пристрої для розвантаження краном товару на місці монтажу (зворотні спеціальні текстильні стропи). Це забезпечить Вам комфортне розвантаження без клопоту.
БЕЗКОШТОВНО обладнаємо Вашу вантажівку спеціальними дерев'яними брусами для зручності наступного розвантаження краном у випадку, якщо Ви бажаєте забрати товар своїм транспортом.

БЕЗКОШТОВНО компанія «Покрівля та Фасад» забезпечить Вас детальною інструкцією по монтажу, якщо Ви збираєтесь самостійно монтувати товар.

Дякуємо за відвідування нашого сайту!